Usługi stałego sprzątania

Oferujemy usługę stałego sprzątania biur, hal magazynowych, zakładów produkcyjnych, szkół oraz innych budynków.

Pranie wykładzin dywanowych

Pierzemy wykładziny dywanowe w domu Klienta lub w biurze – najlepszą na rynku metodą szamponowania.

Krystalizacja marmuru

Krystalizacja marmuru to nadanie mu pięknego, szlachetnego wyglądu oraz zwiększenie jego odporności na ścieranie i wchłanianie zabrudzeń.

Sprzątanie pobudowlane

Profesjonalne usuwanie zabrudzeń cementowych, wapiennych, śladów farb i klei z powierzchni posadzek, okien, elewacji i innych powierzchni.

Polimeryzacja posadzek

Usługa kierowana do Klientów chcących zabezpieczyć posadzkę przed zarysowaniem oraz brudem i ułatwić jej codzienną pielęgnację.

Sprzątanie pobudowlane (czyszczenie fasad, elewacji)

czyszczenie fasad lublin, czyszczenie elewacji lublinFirma nasza posiada bogate doświadczenie w zakresie realizacji usług kompleksowego sprzątania pobudowanego nowopowstałych lub remontowanych obiektów użyteczności publicznej, obiektów produkcyjnych i przemysłowych.

Oferujemy kompleksowe sprzątanie obiektów przed oddaniem ich do użytku. W swojej działalności współpracujemy z wieloma generalnymi wykonawcami, realizując swoje prace ściśle wg określonych wymogów i ram czasowych.

W ramach kompleksowej usługi oferujemy:

Profesjonalne usuwanie zabrudzeń cementowych, wapiennych, śladów farb i klei z powierzchni posadzek, okien, elewacji i innych powierzchni z użyciem profesjonalnych maszyn, narzędzi i chemii.


Czyszczenie elewacji i fasad Lublin

Firma sprzątająca Idea Fresh S.C. | ul. Śnieżyńskiego 7 | 20-706 Lublin


Prestiż firmy budowaliśmy przez wiele lat, zyskując zaufanie klientów. Mimo bogatego doświadczenia, wciąż rozwijamy nasze umiejętności, poszerzamy zakres usług, śledzimy i wdrażamy nowinki pojawiające się w branży.


Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz wyszkoloną kadrą pracowniczą, niezbędnymi do wykonania usług na najwyższym poziomie. Wyczyścimy każą elewację i fasadę. Macie pytania – zapraszamy do kontaktu – Tel. (81) 525 16 96.

Skuteczne czyszczenie elewacji w Lublinie

Szukasz firmy sprzątającej w Lublinie, oferującej szeroki zakres usług związanych z utrzymaniem czystości? Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Idea Fresh to nowoczesna i prężnie rozwijająca się firma, która zatrudnia osoby solidne, dokładne i pracowite, które z zaangażowaniem podchodzą do zlecanych im zadań.

Elewacja to podstawowy i niezwykle istotny element każdego domu. Szczególnie w ostatnim czasie zaczęła odgrywać dużą rolę w kwestiach aranżacyjnych. Coraz częściej architekci stawiają na elewację domów w kolorze bieli, odcieniach szarości, czy też grafitu. Główną zasadą niezależnie od wybranego koloru jest to, by dom był jednolity. Dobrze dobrany kolor pomaga wyeksponować jego piękno, a także poprawić optycznie jego geometrię. Jasne kolory, które najczęściej wykorzystywane są przy tworzeniu elewacji, choć bardzo schludne i niezwykle estetyczne są ciężkie w utrzymaniu czystości. Mają na to wpływ szczególnie niekorzystne warunki atmosferyczne, które powodują zanieczyszczenia, a w najgorszym przypadku powstawanie grzybów i glonów. Masz dom w Lublinie i nie wiesz, co zrobić, gdy elewacje całe pokryły się nieestetycznymi plamami lub grzybem? Zgłoś się do profesjonalnej firmy, która zajmuje się czyszczeniem elewacji Lublin! Idea Fresh to firma sprzątająca, która na swoim koncie ma już wiele realizacji w zakresie usług kompleksowego sprzątania i czyszczenia różnego rodzaju obiektów użyteczności publicznej i obiektów prywatnych, w tym czyszczenie elewacji. Przed rozpoczęciem działań dokonujemy dokładnego monitoringu ścian zewnętrznych domu i dobieramy właściwe środki czyszczące do rodzaju elewacji konkretnego domu. Dostosowujemy je również do stopnia zabrudzenia ścian zewnętrznych, a także do znajdujących się na nich grzybów lub glonów. Dla nas najważniejszy jest klient – jego potrzeby, oczekiwania i preferencje. Dlatego, zanim przejdziemy do działania, rozmawiamy z nim i konsultujemy wszystkie kroki, które zamierzamy podjąć. Zatrudniamy fachowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy wyróżniają się pracowitością, dokładnością i uczciwością. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.