Usługi stałego sprzątania

Oferujemy usługę stałego sprzątania biur, hal magazynowych, zakładów produkcyjnych, szkół oraz innych budynków.

Pranie wykładzin dywanowych

Pierzemy wykładziny dywanowe w domu Klienta lub w biurze – najlepszą na rynku metodą szamponowania.

Krystalizacja marmuru

Krystalizacja marmuru to nadanie mu pięknego, szlachetnego wyglądu oraz zwiększenie jego odporności na ścieranie i wchłanianie zabrudzeń.

Sprzątanie pobudowlane

Profesjonalne usuwanie zabrudzeń cementowych, wapiennych, śladów farb i klei z powierzchni posadzek, okien, elewacji i innych powierzchni.

Polimeryzacja posadzek

Usługa kierowana do Klientów chcących zabezpieczyć posadzkę przed zarysowaniem oraz brudem i ułatwić jej codzienną pielęgnację.

Sprzątanie pobudowlane (czyszczenie fasad, elewacji)

czyszczenie fasad lublin, czyszczenie elewacji lublinFirma nasza posiada bogate doświadczenie w zakresie realizacji usług kompleksowego sprzątania pobudowanego nowopowstałych lub remontowanych obiektów użyteczności publicznej, obiektów produkcyjnych i przemysłowych.

Oferujemy kompleksowe sprzątanie obiektów przed oddaniem ich do użytku. W swojej działalności współpracujemy z wieloma generalnymi wykonawcami, realizując swoje prace ściśle wg określonych wymogów i ram czasowych.

W ramach kompleksowej usługi oferujemy:

Profesjonalne usuwanie zabrudzeń cementowych, wapiennych, śladów farb i klei z powierzchni posadzek, okien, elewacji i innych powierzchni z użyciem profesjonalnych maszyn, narzędzi i chemii.


Czyszczenie elewacji i fasad Lublin

Firma sprzątająca Idea Fresh S.C. | ul. Śnieżyńskiego 7 | 20-706 Lublin


Prestiż firmy budowaliśmy przez wiele lat, zyskując zaufanie klientów. Mimo bogatego doświadczenia, wciąż rozwijamy nasze umiejętności, poszerzamy zakres usług, śledzimy i wdrażamy nowinki pojawiające się w branży.


Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz wyszkoloną kadrą pracowniczą, niezbędnymi do wykonania usług na najwyższym poziomie. Wyczyścimy każą elewację i fasadę. Macie pytania – zapraszamy do kontaktu – Tel. (81) 525 16 96.