Usługi stałego sprzątania

Oferujemy usługę stałego sprzątania biur, hal magazynowych, zakładów produkcyjnych, szkół oraz innych budynków.

Pranie wykładzin dywanowych

Pierzemy wykładziny dywanowe w domu Klienta lub w biurze – najlepszą na rynku metodą szamponowania.

Krystalizacja marmuru

Krystalizacja marmuru to nadanie mu pięknego, szlachetnego wyglądu oraz zwiększenie jego odporności na ścieranie i wchłanianie zabrudzeń.

Sprzątanie pobudowlane

Profesjonalne usuwanie zabrudzeń cementowych, wapiennych, śladów farb i klei z powierzchni posadzek, okien, elewacji i innych powierzchni.

Polimeryzacja posadzek

Usługa kierowana do Klientów chcących zabezpieczyć posadzkę przed zarysowaniem oraz brudem i ułatwić jej codzienną pielęgnację.

Pranie dywanów

Pranie dywanów Lublin, IdeafreshOd wielu lat działamy na lubelskim rynku, czyszcząc tapicerki meblowe i samochodowe, piorąc dywany, wykładziny. Sprzątamy mieszkania, domy, biura, lokale. Czyścimy różnego rodzaju zabrudzenia oferujemy też pranie dywanów. Posiadamy szeroką wiedzę na temat składu materiałów, tkanin i sposobów ich prania. Inwestujemy w najlepsze, najskuteczniejsze i wypróbowane środki, bezpieczne dla otoczenia i opatrzone stosownymi atestami. Ponadto dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, który nie tylko usuwa brud, ale też delikatnie obchodzi się z czyszczoną powierzchnią. W ramach naszych usług usuwamy alergeny i neutralizujemy zapachy. Stosowane przez nas metody gwarantują wysoką skuteczność i długotrwały efekt.

pranie dywanów w lublinie

– tel: 515-010-222

Dotychczas z naszych usług skorzystało wiele firm, urzędów, instytucji, przedszkoli i klientów indywidualnych. Mamy doświadczenie w czyszczeniu różnych obiektów i powierzchni. Wszystkie zlecenia realizujemy szybko i w sposób jak najbardziej dogodny dla Państwa. Dokładamy wszelkich starań, by jakość naszych usług reprezentowała najwyższy poziom.